BTG

Kontaktai
Tel.Nr.:+370 617 07073
Parduotuvė

ES projektai

es projektai

ES projektai

UAB Baltijos technikos grupė e. komercijos modelio diegimo projektas

UAB „Baltijos technikos grupė“ – tai įmonė jungianti ne vienų metų patirtį turinčią ir nuolat augančių kvalifikuotų specialistų komandą. Įmonė pelnė klientų ir žinomiausių gamintojų pasitikėjimą. Yra didžiųjų gamintojų partneriai, dirba tik su garsiais didmenos skyriais, naudoja aukštos kokybės detales, todėl atliktiems remonto darbams suteikia garantiją. Įmonė siekdama padidinti įmonės žinomumą, konkurencingumą ir pelningumą, vykdo projektą „UAB Baltijos technikos grupė e. komercijos modelio diegimo projektas“. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšų iš dalies finansuojamą priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“.

Įgyvendinant projektą bus sukurtas ir įdiegtas klientų savitarnos sprendimas produktų ir paslaugų elektroninėje prekybos platformoje, įskaitant gamybos ir paslaugų užsakymų valdymo sprendimą, išteklių valdymo sistemos integravimą į produktų ir paslaugų elektroninės prekybos platformą.

Projektas pradėtas 2022 m. vasario 21 d. ir bus įgyvendintas iki 2023 m. vasario 15 d.

Projekto tikslas yra padidinti įmonės gaminių ir paslaugų pardavimus, padaryti juos prieinamus neapsilankant fizinėje prekybos vietoje, bei kelti įmonės produktyvumą, diegiant e. komercijos sprendimus. Šiuo COVID-19 pandemijos laikotarpiu pardavimo proceso skaitmenizavimas svarbus ne tik gamintojui, bet ir vartotojui. UAB „Baltijos technikos grupė“ klientų savitarnos sprendimo tikslas ne tik pritraukti naujus vartotojus, bet ir sukurti esamiems lojaliems klientams galimybę saugiai ir patogiai įsigyti įmonės gaminius ir paslaugas.

Įgyvendinus projektą ir įdiegus klientų savitarnos sprendimus su išteklių valdymo integracija, įmonės veikloje, numatomas ženklus pajamų padidėjimas. Informacinėmis technologijomis grįsti sprendimai leis pritraukti naujų klientų, didinti įmonės žinomumą ir konkurencingumą.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.